Kim jesteśmy?

Logistyczne Stowarzyszenie Zakupowe

Logistyczne Stowarzyszenie Zakupowe, jest także formalną grupą zakupową, stworzona na wzór europejskich klastrów gospodarczych.

Głównym celem tej grupy, jest zbudowanie potężnego  wolumenu, będącego sumą potencjału zakupowego, każdego z naszych zdeklarowanych członków.

Nasz pomysł opiera się na idei sformalizowania i podniesienia transparentności tego,  co w mniejszym lub większym stopniu przewoźnicy próbują robić na tzw. własnym podwórku.

Dołączając do Stowarzyszania przedsiębiorstwo staję się częścią grupy, która współpracuje już z najlepszymi i najpopularniejszymi dostawcami usług i produktów TSL, tym samym ma już ona wypracowane schematy współpracy i warunki, które dla firmy spoza naszego zrzeszenia nie są możliwe do osiągnięcia.

Wiele rozwiązań zastosowanych w naszych szeregach, z pewnością zaskoczy zwolenników działań indywidualnych. Negocjacje rabatów czy warunków umów są prowadzone przez naszych specjalistów  w imieniu całej społeczności, jednak ostateczne decyzje, czy umowy podpisuje suwerenna firma, która nie jest w żaden sposób zobowiązana do korzystania z naszych ustaleń.  Każda firma odpowiada także za własne zobowiązania i w indywidualny sposób jest weryfikowana przez konkretnego partnera.

Naszym punktem honoru jest przedstawienie naszym członkom lub kandydatom na członków , oferty rabatowej lepszej niż mieli dotychczas, dlatego tak istotne jest dla nas aby firma już na etapie deklaracji, wskazała nam swój potencjał oraz oczekiwania.