Posiadasz flotę? Ważne!

Posiadasz flotę pojazdów, Ważne informacje dla Ciebie.

Mamy przyjemność poinformować, że Stowarzyszenie LSZ podjęło współpracę z firmą Promesa Broker Sp. z o.o. i już od początku stycznia 2021 roku członkowie stowarzyszenia mają możliwość skorzystania z usług naszego Partnera.

Polecamy skorzystać z kontaktu z naszym Partnerem, zapytać o ofertę, porozmawiać. Kierując się maksymą „duży może więcej” nasz partner gwarantuje atrakcyjne i profesjonalne oferty, które zawsze można negocjować 🙂

Poniżej krótkie informacje od naszego partnera, bo któż nie opowie lepiej o sobie jak on sam. Zachęcamy również do zapoznania się ze wszystkimi usługami Promesy na stronie >>www<< lub pobierając przygotowaną specjalnie dla nas krótką >>prezentację<<.

Promesa Broker Sp. z o.o. to licencjonowany broker ubezpieczeniowy. Firma działa na polskim rynku ubezpieczeniowym od ponad 15 lat, na podstawie zezwolenia na prowadzenie działalności brokerskiej PUNU nr 1092/02.

Świadczymy usługi w zakresie doradztwa ubezpieczeniowego i analizy ryzyka. W imieniu i na rzecz naszych klientów opracowujemy i negocjujemy z zakładami ubezpieczeń programy ochrony ubezpieczeniowej, a następnie zajmujemy się ich wdrożeniem. Przez cały okres trwania programu prowadzimy nadzór nad poprawnością jego funkcjonowania.

Naszą specjalnością są programy ubezpieczeń adresowane do właścicieli flot pojazdów, banków, firm leasingowych, przedsiębiorstw z branży car fleet management oraz sieci dealerów samochodowych. Opracowujemy także kompleksowe programy ochrony ubezpieczenia majątku i działalności przedsiębiorstw.

Promesa Plus Sp. z o.o. to multiagencja ubezpieczeniowa zajmująca się bieżącą obsługą oraz administrowaniem programami ubezpieczeniowymi, w szczególności oferując rozwiązania dedykowane dla zewnętrznych sieci sprzedaży.

Nasza multiagencja od momentu powstania w 2002 roku specjalizuje się w obsłudze programów ubezpieczeniowych, w których sprzedaż wykonywana jest przez rozproszoną sieć, wymagającą szczególnego traktowania i kompleksowej obsługi (szkolenia, wsparcie merytoryczne, obsługa rozliczeń, dostarczenie systemu informatycznego).

Spółka Promesa Plus zajmuje się obsługą agencyjną oraz administracją programów ubezpieczeniowych wynegocjowanych przez brokera. Zapewnia m.in. oprogramowanie w systemie informatycznym e-promesa, wystawianie polis w ramach własnego call center lub przez sieć przedstawicieli, organizację rozliczeń.

Promesa Plus współpracuje z wiodącymi zakładami ubezpieczeń w oparciu o zawarte umowy agencyjne.