Szkolenie dla Transportu

Szkolenie dla Transportu organizowane jest wraz z naszym Partnerem biznesowym Kancelarią Transportową LEGALTRANS w ramach tzw. „szkoleń czwartkowych”

Szkolenie dla Transportu

To już kolejna odsłona tzw. „szkoleń czwartkowych”, gdzie zapraszani są prelegencie z firm wspierających branżę transportową, gdzie można wymienić zdania z ekspertami i wyjaśnić interesujące kwestie.

Z wystąpień dowiedzą się Państwo,

między innymi w jaki sposób zabezpieczyć majątek prywatny w firmie transportowej, jak poprawnie wprowadzić RODO, zmiany w płacach minimalnych, gorący temat – Pakiet Mobilności.

Szkolenie dla Transportu, poszerzy Państwa wiedzę o możliwości związane z obniżeniem kosztów paliwa oraz dowiecie się Państwo jak skutecznie windykować na terenie Unii Europejskiej.

Na szkoleniu również zostanie poruszony temat zasad opodatkowania spółek komandytowych CIT’em od 2021 roku.

A na koniec szkolenia prelekcja,

związana z nowym plikiem JPK_VAT z deklaracja, która obowiązuje już od października 2020 roku. Dowiecie się Państwo na co zwrócić uwagę przy wystawianiu faktur oraz co niosą za sobą te zmiany.

Więcej informacji na temat uczestnictwa w szkoleniu, tematów szkolenia oraz sam formularz zgłoszeniowy możecie pobrać -> tutaj

Wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy w ramach LSZ

Zapraszamy również na naszego facebook’a