Witamy Serdecznie,

Udało się! Teraz dla członków Stowarzyszenia LSZ ceny na stacjach Citronex pokazują, że mali i średni gracze na rynku mogą mieć również dobre rabaty, a co za tym idzie oszczędzać pieniądze tam gdzie wydają ich najwięcej.

Jadąc na zachód często firma transportowa stoi przed dylematem gdzie zatankować. Są tacy, którzy twierdzą, że tylko własny dystrybutor daje gwarancję wyeliminowania np. procederu związanego z upustami paliwa przez nieuczciwych kierowców. Są tacy, którzy kierując się podobnymi przesłankami, tankują na najbliższej stacji, choć czasem za tym rozwiązaniem przemawia również tańsze paliwo od zaprzyjaźnionego lokalnego dostawcy.

Wybierając takie rozwiązania firma transportowa jeżdżąca głównie na zachód tak naprawdę nie osiąga Swojego celu. Pomimo, iż wiezie paliwo niejednokrotnie przez całą Polskę, niepotrzebnie zużywa dodatkowo opony i tak w rezultacie jest zmuszona zatankować droższe paliwo przed przekroczeniem granicy, ewentualnie uczynić to poza granicami kraju. Powoduje to tylko tyle ,że częściowo zatankowane paliwo i tak jest droższe, a odzyskanie podatku VAT za granicą nie dosyć, że jest procedurą czasochłonną w porównaniu ze zwykłym odliczeniem polskiego podatku VAT zawartego w cenie paliwa, to generuje dodatkowe koszty.

Stacje CITRONEX-u wraz z myjniami samochodowymi z naszymi atrakcyjnymi rabatami Stowarzyszenia to idealne rozwiązanie dla wszystkich małych i średnich przedsiębiorstw. To szansa na to aby skorzystali Państwo z rozwiązań i upustów dostępnych do tej pory tylko dla „dużych”.

Zapraszamy do zapoznania się dokładną lokalizacją stacji dostępną poniżej na mapie i do kontaktu z LSZ.

…o więcej informacji zapytaj mailowo lub telefonicznie w Stowarzyszeniu LSZ