Za nami pierwsze spotkanie członkowskie połączone z Galą Inauguracyjną oraz uroczystym zakupem stu nowych ciągników przez jednego z członków LSZ.

Gala odbyła się 8 Grudnia w podkrakowskich Niepołomicach, gdzie członkowie Stowarzyszenia do dyspozycji mięli cały obiekt bankietowy Szafrantu. Podczas uroczystości, wszystkich gości powitała Pani Prezes Stowarzyszenia Magdalena Przybytek, która powitała zgromadzonych oraz przedstawiła plan działania na nadchodzący 2018 rok.

Swoją prezentację przedstawił także Partner Gali, firma DAF TRUCKS POLSKA, po czym nastąpiło oficjalne przekazanie aut dla spółki Amplus Logistic, jednego z członków LSZ.

Podczas spotkania, goście degustowali wysokiej jakości Whisky, brali udział w szkoleniu na temat alkoholi premium, które są popularnym trunkiem, towarzyszącym podczas wielu rozmów biznesowych, a także otrzymali niezwykłe upominki od wielu Patronów Stowarzyszenia m.in .BP POLSKA, T-Mobile czy Chivas Whisky.

Było to pierwsze, z serii spotkań, które zarząd LSZ ma zamiar cyklicznie organizować. Wszelkie szczegóły dotyczące następnych konferencji i zjazdów członkowskich sukcesywnie będą pojawiać się na stronie.